خنده بازار"دنیای لطیفه و جوک های زیبای مختلف"


مجموعه موضوعي دنیای لطیفه و جوک های زیبای مختلف

در این بخش شما می توانید لطیفه های جذاب چه تصویری و چه مکتوبی را که در انواع مختلف جمع آوری شده است را مشاهده نمائید.در ضمن توجه كنيد كه بعد از هريك از لطيفه ها مقدار بامزه بودن آنها را مشخص كرده ايم و اميدواريم رضايت كامل داشته باشيد و همچنين يادتون نره كه مارا بين دوستان محبوب نمائيد.

اين لطيفه ها ممكن است كه فقط از يك وبلاگ گرفته شده باشند كه در اينصورت منبع آن در قسمت  پاياني زده شده است و فقط ويرايش آن توسط وبسايت ما (دنياي علمي،آموزشي و سرگرمي» انجام شده است.
در اين صفحه شما ليستي از انواع لطيفه ها را خواهيد داشت.لطيفه هاي دركل به دو صورت تصويري و متني قرار داده شده است. لطيفه ي پ ن پ به صورت وي‍ژه با هفت مورد قرار داده شده است. لطيفه هاي ديگر را نيز خودتان مي توانيد از ليست زير مشاهده نمائيد.
در واقع يكي از جالبترين بخشها براي دوستاني كه مي خواهند لبخند بزنند و شاد باشند. با خواندن اين لطيفه ها مطمئن باشيد لبخند بر روي لبهايتان خواهد نشست.
در ضمن نظراتتونو نيز در مورد اين لطيفه ها ارسال كنيد(در همين صفحه)«حتما نظرات و پيشنهادات و انتقادات خود را در باب مطالب سايت براي ما ارسال نمائيد.»
در صورت تمايل مي توانيد در نظر سنجي سايت ما شركت كنيد.
همچنبن شما بازديدكننده ي گرامي مي توانيد از قسمت بالاي صفحه به مطالب سايت ما دسترسي داشته باشيد.


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،،