دانلود جزوه آموزشی قواعد بحث استثناء عربی*کنکوری و امتحانی
با سلام
در این صفحه یکی از جزوه های درس عربی را به شما معرفی می کنیم که بسیار پرسوال است و مهم البته در کنکور سراسری و امتحان هر دو.
مبحث استثناء در عربی را در قالب یک جزوه برای شما آوردیم. در جزوه تکنیکی استثناء عربی سوم دبیرستان که به شیوه ی کنکوری نوشته شده است مناسب برای داوطلبان آزمون سراسری و امتحانات است

توضیحات بیشتر:

*در این جزوه که مربوط به قواعد درس استثناء عربی یعنی درس6 عربی سوم میباشد ابتدا مفاهیم برای شما جا افتاده و سپس نکات رو گام به گام با بیان مثالها آوردیم. درس را طبقه بندی کردیم و استفاده از انواع رنگها و فونتها باعث جذابیت در مطاله این جزوه می شود.
در این جزوه در پایان تست های کنکور سراسری 94 و 95 رو براتون آوردیم که در حل تست ها سنگ تموم گذاشتیم و گزینه ها رو هم براتون بررسی کردیم و در من تکنیک های حل سریع آنها را نیز برای شما گوشزد نمودیم.
********************************************
********************************************
دانلود اين جزوه
نام فايل:جزوه آموزشی قواعد مبحث مستثنی عربی کنکور و امتحان
فرمت فايل:PDF_فشرده شده با ZIP
حجم فايل:(کم حجم اما بهترین!)
تاریخ انتشار:1395/5/16
بهاي فايل: فقط ۶۷۵ تومـان (:
رمز فايل و منبـع:www.deas.ir
لينك دانلود:بر روی لوگوی زیر کلیک کنید....


این جزوات به صفحه دیگر سایت ما منتقل شده اند. جهت مشاهده اینجا کلیک کنید.


********************************************
********************************************
*توجه کنید!این جزوه برای اولین بار توسط وبسایت ما در مرداد ماه 1395 نوشته شده است و انتشار آن در دیگر وبسایتها فقط با ذکر منبع به همراه لینک آن مورد رضایت ما میباشد در غیر اینصورت مورد رضایت مدیریت این وبسایت نیست.
*کلمات کلیدی:جزوه آموزشی،جزوه آموزش کنکوری و امتحانی،جزوه آموزشی قواعد مستثنی به صورت تکنیکی،جزوه تکنیکی قواعد مستثنی عربی کنکور،دانلود جزوه قواعد مستثنی امتحان

مدیریت وبسایت دنیای علمی،آموزشی و سرگرمی


کلمات کليدي : ،،،،،