دانلود بازی مسابقه ای،مسابقه در جاده یخی برای کامپیوتر


Frozen Drift Race Free Download دانلود Frozen Drift Race– بازی مسابقه در جاده یخی برای کامپیوتر


*دانلود Frozen Drift Race– بازی مسابقه در جاده یخی برای کامپیوتر که در سبک مسابقه ای بوده و توسط Dev4play در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر تولید و منتشر شده است.خیلی از شماها ممکن است به بازی های مسابقه ای علاقه شدیدی داشته باشید،اما تا به حال این سبک را در جاده ها و زمین های یخی امتحان نکرده باشید،این بازی به شما این امکان را میدهد تا در زمین های یخی با دیگران مسابقه دهید و پیروز شوید.در این بازی ۵ مسیر مختلف برفی و یخی وجود دارد که شما در آنها میتوانید مهارت رانندگی خود را در این زمین ها تست کنید.شما در این بازی باید مسابقات متعددی را انجام دهید تا سکه(پول) بدست آورید و در level(سطح) های بالاتر بتوانید از آنها برای ارتقا ماشین و خرید ماشین های دیگر استفاده کنید.برای رقابت در هوای برفی شدید و جاده های لغزنده شما باید راننده حرفه ای باشید تا بتوانید پیروز شوید.این بازی از ۳ حالت اصلی پیروی میکند.

*دانلود Frozen Drift Race– بازی مسابقه در جاده یخی برای کامپیوتر به صورت رایگان از میهن دانلود

ویژگی های بازی مسابقه در جاده یخی:

  • بازی شبیه ساز مسابقه ای
  • دارای ۵ مسیر برفی
  • خرید اتومبیل های جدید با پول بدست آمده
  • ارتقا اتومبیل خود
  • دارای صداهای جذاب و تصاویر فوق العاده
  • دارای گرافیک بی نظیر
  • بالا رفتن level(سطح)شما توسط کسب امتیاز

آموزش نصب:

ابتدا توسط برنامه Ultra ISO فایل با فرمت ISO باز و نصب کنید.

درصورت داشتن کرک،کرک را در محل نصب بازی کپی و بازی را اجرا کنید.

تصاویری از محیط بازی مسابقه در جاده یخی:

Get ready for the real competition with Frozen Drift Race as you are going race at some breathtaking tracks. There are 5 winter routes where you can develop your driving skills. You need to take different challenges and then earn the drift points in order to unlock brand new levels. You can also buy some new cars through the money that you earned through different races. Under a challenging and harsh snowy weather you need to become the master of heavy snow drift. Frozen Drift Race has got 3 different gaming modes and has also got an impressive physics. With some awesome visuals and commendable sounds Frozen Drift Race is a game you should try out
Awesome action, racing and simulation game.
Got 5 gripping winter routes.
Become the master of snow drift.
Unlock new levels by earning drift points.
Buy new cars through the money that you earned.
Got 3 different gaming modes.
Got imposing physics.
Got awesome visuals.
Got commendable sounds.

سیستم مورد نیاز:

Tested on Windows 7 64-Bit
Operating System: WIndows 7/8/8.1/10
CPU: Intel Core i3 or later
RAM: 2GB
Setup Size: 608.2MB
Hard Disk Space: 2GB

لینک دانلود:

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

منبع:http://mihandownload.com/


کلمات کليدي : ،،،،،