دانلود بازي زيباي سنگريزه هاي سخت سگاFlintstones


در اين صفحه يكي ديگر از بازي هاي منتخب وبسايت دنياي علمي،آموزشي و سرگرمي از مجموعه كنسول سگا را مي خواهم به شما معرفي كنم كه نه تنها بازي زيبايي است بلكه ماجراجويي و پرهيجان است.
*خوب راستش نام اين بازي را اينطور واستون ترجمه كردم:سنگريزه هاي سختFlint stones 
در اين بازي شما بايد مراحل را پشت سر بگذاريد و تمامي موجودات سر راهتان را با چوب دستي خود نابود كنيد.مرحله اول اين بازي در بين خانه هاي سنگي است و در مرحله بعد از آن در دريا بايد مرحله را پيش ببريد.
اين بازي پرهيجان را از بين بيش از 900 بازي سگا انتخاب كردم كه اميدوارم خوشتون بياد و از بازي كردن اون در رايانه خود تا حدودي به دوران كودكي خود بازگرديد..بازي سنگريزه هاي سخت يا همان Flint stones يكي ديگر از بازي هاي پزهيجاني است كه از كنسول سگا انتخاب شده است و مي تواند هر فردي را مجذوب خود كند.


دشمناني كه سرراه شما هستند و بايد آنها را نابود كنيد بسته به مرحله ي شما دارد كه در كجا در حال حركت هستيد اگر در دريا باشد انواع ماهي ها و كوسه ها و اگر در خشكي باشد يه سري جانواران عجيب و غريب(!) خشك زي را بايد نابود كنيد.
*راستي حتما كنسول مربوط به بازي هاي سگا را براي اجراي بازي دانلود كنيد(حجم زيادي هم نداره) در غير اينصورت بازي در رايانه اجرا نخواهد شد. اگر قبلا اين برنامه ي اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا در رايانه را دانلود كرديد ديگر نياز به دانلود آن نخواهيد داشت.

دريافت اين بازي
نام بازي:سنگريزه هاي سخت يا Flint stones
فرمت بازي:SMD،فشرده شده در ZIP
حجم فايل:322Kb
بهاي دانلود:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
رمز فايل:ندارد
لينك دانلود:


دريافت برنامه اجرا كننده
نام برنامه:اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا در رايانه
حجم فايل:485Kb
رمز فايل:ندارد
بهاي دانلود:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
لينك دانلود:

*حتما اين برنامه(اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا در رايانه) را در صورتيكه قبلا دانلود نكرديد ،دانلود نمائيد.


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،