دانلود نمونه سؤال فصل ششم رياضيات دوم دبيرستان*ماتريسها


در اين جزوه برخلاف ساير جزوه هاي ديگر به ارائه ي انواع نمونه سؤال امتحاني پرداختيم. در اين جزوه شما شاهد انواعي از نمونه سؤالات در سطوح مختلف خواهيد بود كه براي دانش آموزان از سطوح پايين تا بالا توسط مديريت نوشته شده است.
اين جزوه داراي ويژگي هاي منحصر به فردي است كه انرا نسبت به ساير نمونه سؤالاتي كه در وبلاگهاي ديگر ارائه مي شوند متمايز كرده است در اين جزوه پاسخ تمامي نمونه سؤالات به صورت تشريحي نوشته شده است همچنين جدولي براي مقايسه ي درجه سختي هر سؤال با ستاره مشخص شده همچنين زمان و بارم بندي هر سؤال نيز در جدول متمايز قرار داده شده است.
در ضمن در اين مجموعه نمونه سؤال كه از 16 نمره بارم بندي شده است مي توانيد پس از حل نمونه سؤال و بدست آوردن نمره اوليه خود از 16 آنرا به راحتي به نمره ي نهايي خود از 20 تبديل كنيد و براي اينكار فقط كافي است از فرمول اثبات شده توسط وبسايت استفاده كنيد يعني فقط با قرار دادن نمره از اوليه خود از 16 ، نمره نهايي خود را از 20 بدست آوريد.
اين نمونه سؤال را مي توانيد با جمعي از دوستان خود برگزار نمائيد و سطح علمي هر كدام را به راحتي بسنجيد چون سؤالات در سطوح متفاوت درجه بندي شده اند.

ويژگي هاي اين جزوه (نمونه سؤال)
*ارائه ي 10 نمونه سؤال و 4 زير نمونه سؤال ويژه
*سؤالات ويژه دانش آموزان باسطوح علمي پايين تا سطوح علمي بالا طراحي شده اند
*ارائه ي پاسخنامه تشريحي پس از نمونه سؤالات
*ارائه ي جدولي نخصصي در پايان نمونه سؤالات كه در بردارنده ي درجه سختي هر سوال(با ستاره) ، زمانبندي استاندارد براي پاسخگويي به سؤالات (متناسب با سطوح علمي آن) و بارم بندي هر سؤال
*امكان تبديل نمره اوليه به نمره نهايي و بالعكس با استفاده از فرمول طلايي

دريافت اين جزوه نمونه سؤال
نام فايل:جزوه نمونه سؤال فصل ششم(ماتريسها) رياضيات دوم دبيرستان
فرمت فايل:PDF_فشرده شده با ZIP
نرم افزارهاي مورد نياز:Winrar،Acrobot reader
حجم فايل:628Kb
رمز فايل:www.deas.ir
بهاي فايل:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
لينك دانلود:بر روي لوگوي زير كليك كنيد....*توجه:اگر با مطالب بخش ماتريسها آشنايي چندان نداريد پيشنهاد مي كنيم جزوه آموزشي كامل و مفهومي فصل ششم رياضيات 2 را دانلود نمائيد(كليك كنيد).
*توجه:اين جزوه مخصوص رشته هاي علوم تجربي و رياضي فيزيك مناسب است.
*توجه:كپي برداري از اين نمونه سؤال فقط با ذكر منبع،عدم تغيير در فايل اصلي و ذكر يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج) جايز ميباشد.


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،