دانلود جزوه شجره نامه کنکور و امتحانات


این جزوه که در واقع بخشی از کتاب زیست و آزمایشگاه انتشارات خیلی سبز هست رو براتون از سایت خودشون گرفتم و قرار دادم.
در این جزوه م<لفان این کتاب به بهترین نحو ممکن نکات را برای شما نوشتند به همراه کلی تست و توضیح .
هر کجای این جزوه رو ببینید شجره نامه می بینید. نکات مهم در خلال توضیحات در کادرهای آموزشی کاملا مهم و مفهومی و کنکوری و امتحانی برای شما دوستان نوشته شده است.
مجددا تأکیید می کنم که این جزوه از سایت خیلی سبز دریافت شده است و متعلق به قسمتی از کتاب زیست و آزمایشگاه کمک درسی این انتشارات است و از آنجایی که تعریف کتاب های این انتشارات را زیاد شنیده بودم و چون این جزوه را در سایت خودشون هم قرار داده بودند گفتم اگر تا به حال دریافت نکردید هم اکنون دانلود نمائید.
به هر حال تمامی نکات کنکوری و مهم به صورت کاملا ریز و مفهومی و عمیق نوشته شده است همچنین شجره نامه در مورد حیوانات خاص را نیز در پایان مورد بحث قرار داده است.
از دیگر ویژگی های این جزوه می توان به بررسی احتمالات در شجره نامه های ژنوتیپی و فنوتیپی که در کنکور بسیار مهم هستند اشاره کرد.

دانلود جزوه آموزشی ماده ی ژنتیک (فصل5 زیست2)

ارسال نظر
دانلود جزوه آموزشی فصل پنجم زیست سوم دبیرستان«ماده ژنتیک»


بالاخره بعد از یک ماه و نیم کار روی جزوه فصل پنجم زیست2 هم اکنون بر روی وبسایت قرار گرفت.
این جزوه دارای آموزش کامل به همراه مشخص نمودن قید های کتاب درسی و نکات مهم در قالب نکته باکس های مهم به شما ارائه می شود.
اینم یه تصویر از یک قسمت آموزش این جزوه(خودتون بررسی کنید)(تمامی تصاویر کوچک شده است)

بیان دقیق و مفهومی و در عین حال با زبانی ساده و قابل فهم پژوهش های دانشمندان با رسم شکل برای تفهیم هر چه بیشتر مطالب کتاب درسی.
در ضمن در جزوه فصل پنجم زیست که در این صفحه قرار گرفته است از قسمتهایی که لازم بود چند نمونه تست هم گذاشتیم جهت رفع ابهام از چگونگی طرح سوال از مطالب مربوطه.

اینم یه تصویر از یک تست این جزوه(خودتون بررسی کنید)

اما درباره این جزوه باز هم باید تاکیید کنم که به صورت کامل بیان شده است و هر شخصی می تواند آنرا برای مطالعات امتحانی و یا ازمونها از این وبسایت دریافت و مطالعه نماید.
در این جزوه از زیست شناسی سال سوم دبیرستان مفاهیم مهم عددی به همراه بیان علت ها با رسم شکل بیان شده است و به شما آموزش داده شده است که چگونه  باید مسائل را حل نمائید. البته در این جزوه مسائل کم هستند و در فصلهای بعدی این کتاب بیشتر خواهد شد.
این جزوه واقعا حرف نداره چون نسیت به جزوه های قبلی وقت زیادی را از ما گرفت تا بتوانیم جزوه ای کاملا مطلوب و با کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم.

*****************************************************************
دانلود اين جزوه
نام جزوه :تمامی نکات شجره نامه
قابل استفاده براي:دانش آموزان سوم تجربي و داوطلبان كنكور سراسري تجربي
فرمت:PDF
بها:ندارد
حجم:2/1Mb
منبع:http://kheilisabz.com(انتشارات خیلی سبز)
لينك دانلود:بر روی بنر زیر کلیک کنید.


*فایل بالا نوشته این وبسایت نیست به همین دلیل بهاورمز عبور ندارد.
*فایل بالا برگرفته از سات انتشارات خیلی سبز میباشد.
*جزوه های خود وبسایت را در موضوع «جزوه های آموزشی وبسایت»پیگیری نمائید.


کلمات کليدي : ،،،،،