دانلود جزوه آموزشی محاسباتی لگاریتم ریاضیات دوم دبیرستان


در این صفحه جزوه ای را به شما معرفی می کنیم که به قسمتی از یک بخش ریاضیات دوم دبیرستان اختصاص دارد.
بله جزوه مبحث لگاریتم ها . در این جزوه فقط به بحث و نکات محاسباتی لگاریتم یعنی نکات مربوط به اقسام محاسباتی نه توابع نمایی و لگاریتمی پرداخته شده است.
در این جزوه آموزشی که برای شما تدارک دیده شده است تمامی نکات مربوط به لگاریتم برای امتحانات و حتی کنکور نوشته شده تا به راحتی بتوانید هر س<الی را حل کنید.
در جزوه لگاریتم که برای شما نوشته ایم دارای مبحث محاسبات لگاریتمی + معادلات لگاریتمی می باشد که به همراه مثالهایی نوشته شده اند.
در این جزوه آموزشی که فقط درباره محاسبات لگاریتم بحث شده است مجموعه ای از برترین نکات امتحانی و کنکوری نگاشته شده است که برای مشاهده و مطالعه می توانید هم اکنون از وبسایت ما آنرا دریافت نمائید.
در این جزوه سعی شده است بهترین نکات آموزشی قرار داده شود تا دانش آموزان سطوح پایین ، متوسط و بالا از این جزوه استفاده نمایند.
اینم یه تصویر منتخب از وسط جزوه

در این جزوه ی لگاریتم نکات منحصر به فردی نیز نوشته شده است که واقعا مهم هستند و بسیار در سوالات امتحانی و پرسشهای چهار گزینه ای مطرح می شوند تا دانش آموزان به دام بیفتند بنابراین فراگیری این نکات بسیار خوب بوده و شما را در افزایش نمرات یاری خواهد کرد.

*******************************************

دانلود فایل اصلی
نام فایل:جزوه آموزشی مباحث محاسباتی لگاریتم(براساس کتاب دوم دبیرستان)
فرمت فایل:PDF_شرده شده با ZIP
رمز فایل:www.deas.ir
بهای فایل:یک صلوات جهت فرج و سلامتی امام زمان(عج)
حجم فایل:502Kb
لینک دانلود


*توجه: جزوه آموزشی کامل توابع ریاضیات دوم دبیرستان(ویپه کنکوری ها و امتحانات) + توابع نمایی و لگاریتم را از وبسایت ما دانلود کنید.
*توجه:همانطور که در توضیحات جزوه خدمت شما عرض کردم این جزوه فقط به اقسام محاسباتی و معادلات لگاریتمی پرداخته شده است و برای توضیحات توابع باید جزوه مخصوص خود را از وبسایت ما دانلود کنید.

موفق و پیروز باشید


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،