دانلود بازی خاطره انگیز Flicky سگا


خوب در اين صفحه شم را با يكي ديگر از سرگرمي هاي سگا مي خوهم آشن كنم كه بسيار طرفدار هم دارد و توسط وبسايت از بين 900 بازي سگا انتخاب شده است.
اين بازي كه با نام Flicky خوانده مي شود من كه نمي دانم چه عنواني بايد روي آن بگذارم آخه ترجمه ي اونم سخته! راستش بهتره بگيم بازيه نجات جوجه ها و فرار از گربه ها(!) كه مربوط به كنسول سگا مي شود.


بازي هاي كنسول سگا را هم اكنون مي توانيد با دريافت از اين وبسايت به همراه اجرا كننده آن در رايانه ي خود بازي نمائيد و بدون اينكه به دستگاه اصلي سگا يعني بدون پردازنده ي آن در رايانه ي خود بازي نمائيد و نهايت لذت راببريد.
*اما داستان از اينه كه :در اين بازي شما در نقش مرغي (يا پرنده)هستيد كه بايد جوجه هاي خود را نجات دهيد. اما كار به همين جا تمام نمي شود چون هر بازي حتما دشمني دارد بله شما در حين بازي بايد از دست گربه هايي كه بين راه وجود دارند نيز فرار كنيد و به دام آنها نيفتيد و در حين فرار از گربه ها جوجه ها را نيز جمع آوري و به خانه بازگردانيد.
البته در بازي كه بسته به مرحله ي شما دارد اشيائي وجود دارد كه با استفاده از آنها مي توانيد گربه ها را نابود نمائيد.

به هر حال همينطور بايد مراحل بازي را پشت سر بگذاريد و يادتان باشد اگر  تعداد LIVE شما تمام شود بايد از ابتداي مرحله يعني مرحله اول شروع نمائيد.
توجه:راستي يادم نره بگم كه نرم افزار اجرا كننده بازي كه لازمه ي اجراي اون هست رو هم حتما دانلود كنيد  البته اگر قبلا دانلود كرديد يا داشتيد لازم به دريافت آن نيست.
در ضمن اين بازي بسيار كم حجم بوده و براي هر شخصي قابل دانلود است .

دريافت بازي
نام بازي:Flicky  از كنسول سگا(بازي نجات جوجه ها و فرار از گربه ها)
فرمت فايل:SMD-فشرده شده با ZIP
حجم فايل:43Kb
رمز فيل:ندارد
بهاي فايل:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
لينك دانلود:


دريافت اجرا كننده بازي سگانام برنامه:اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا در رايانه
حجم فايل:485Kb
رمز فايل:ندارد
بهاي دانلود:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
لينك دانلود:

*حتما اين برنامه(اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا در رايانه) را در صورتيكه قبلا دانلود نكرديد ،دانلود نمائيد.


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،،،