دانلود نرم افزار محاسبه درصد تست زني


در اين بخش از وبسايت براي شما نرم افزاري را اماده كردم كه با اون مي تونيد درصد تست زني خود را در انواع ازمونها بسنجيد.با اين نرم افزار شما فقط با وارد كردن تعداد جوابهاي درست و غلط و همچنين تعداد كل سوالات آزمون رتبه ي خو را كه از 100 مي سنجد محاسبه نمائيد بنابراين يكي ديگر از ويژگي هاي اين نرم افزار اين است كه شما مي توانيد براي هر آزموني با هر تعداد سوالي درصد عملكرد خود را بسنجيد همچنين مي توانيد درصد عملكرد خود را در يك ازمون خاص مثلا زيست شناسي يا شيمي يا.... نيز به تنهايي محاسبه نمائيد.

در ضمن اين نرم افزار توسط مديريت وبسايت تنظيم و طراحي نشده است بلكه به وسيله ي وبسايت رياضي سرا تنظيم و طراحي شده است كه از مديريت اين وبسايت تشكر ميكنم.
توجه داشته باشيد كه تمامي تصاوير نرم افزار ها،بازي ها و ساير تصاوير مرتبط با جزوه ها توسط مديريت محترم همين وبسايت(دنياي علمي،آموزشي و سرگرمي)گرفته شده اند.
در اين نرم افزار فقط كافي است پس از حل تست هاي خود به هر اندازه اي كه بود فقط با وارد كردن تعداد جوابهاي درس و همچنين تعداد جوابهاي غلط در كادر وسط و سپس وارد نمودن تعداد كل پرسش هايي را كه حل كرديد را (دركادر سوم) وارد نماييد و سپس بر روي گزينه ي «محاسبه ي درصد» كليك نمائيد و رتبه خود را فورا از 100% محاسبه نمائيد.
سرعت عمل اين برنامه واقعا عالي است به طوري كعه شما با زدن گزينه ي محاسبه درصد حتي يك ثانيه هم نمي شود كه درصد عملكرد شما را محاسبه و به شما نشان مي دهد.

*در ضمن يادآور مي شوم كه اين نرم افزار حجم خيلي كمي دارد و دانلود آن براي هركسي و با هر شرايطي امكان پذير است و اميوارم كه با موفقيت انرا دانلود نمائيد و نظرات خود را در همين قسمت ارسال نمائيد.
دانلود اين نرم افزار
نام فايل:نرم افزار محاسبه درصد تست زني
حجم فايل:28Kb
رمز فايل:ندارد
منبع:رياضي سرا
لينك دانلود:


توجه:درصورتيكه در دريافت فايل مشكلي پيش آمد حتما به ما گزارش دهيد تا در اولين فرصت پيگير شويم.

موفق و پيروز باشيد


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،