دانلود بازي زيباي سونيك2 از كنسول سگابازي هاي سگا معمولا بسيار جذاب هستند خصوصا بازي هاي سونيك كه بيشتري طرفدار را داشته است.
بازي سونيك را همه مي شناسند و اين بدليل محبوبيت اين بازي در بين مردم ميباشد كه اين محبوبيت بيانگر مقدار جذابيت بازي آن ميباشد.
اما اينبار از بين بازي هاي سونيك،يكي از جذابترين بازي هاي سونيك به نام سونيك2 با قابليت هاي پيشرفته را مي خواهم معرفي نمايم.

در اين بازي علاوه بر داشتن مراحل بسيار جذاب و مختلف در محيط هاي گوناگون شما مي توانيد تا حدودي پروز هم كنيد و در ضمن مكانهاي جديدي به اين بازي اضافه شده كه تا نبينيد باور نمي كنيد در ضمن فنر ها نيز تغييراتي دارد كه به صورت كج هم به كار رفته اند درست برخلاف بازي سونيك1.
اين بازي را دانلود نمائيدو ببينيد كه بازي هاي سونيك از جمله سونيك2 جذاب هستند البته اين بازي ها را اينبار در رايانه ي خود مي توانيد بازي كنيد.بله اين بازي ها كه در اين وبسايت به شما ارائه مي شوند ديگر نيازي به كنسول خاصي ندارند و فقط كافي است برنامه ي مخصوص آنرا با كمترين حجم ممكن هم اكنون از اين صفحه دريافت نمائيد.

شما مي توانيد بدون نياز به خريد دستگاه با قيمت هاي بالا كه البته بسيار كمياب هم هستند در رايانه ي خود به راحتي و آسايش بازي را دانلود كرده و با نصب اين برنامه بازي را به راحتي در رايانه به اجرا در آوريد.
توجه:حتم برنامه اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا را در همين صفحه دانلود نمائيد و در صورتيكه قبلا دانلود كرده ايد ديگر نيازي به دانلود نداريد.(اين برنامه براي اجراي بازي سونيك لازم است) براي اجرا بايد بازي را از فايل اصلي يعني Zip خارج كرده و سپس با باز كردن برنامه كنسول از قسمتFile بازي سونيك را به اجرا در آوريد.اگر سؤال ديگري بود ميتونيد بپرسيد.

دريافت بازي
نام بازي:بازي زيباي سونيك2
فرمت فايل:SMD-فشرده شده با ZIP
حجم فايل:2/135 كيلوبايت
رمز فيل:www.deas.ir(به كوچك بودن حروف حساس است)
شركت سازنده:سگا(sega)
بهاي فايل:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
لينك دانلود:


دريافت اجرا كننده بازي سگا
نام برنامه:اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا در رايانه
حجم فايل:485Kb
رمز فايل:ندارد
بهاي دانلود:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
لينك دانلود:

*حتما اين برنامه(اجرا كننده بازي هاي كنسول سگا در رايانه) را در صورتيكه قبلا دانلود نكرديد ،دانلود نمائيد.


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،،،،،