دانلود جزوه آموزشی فصل پنجم زیست سوم دبیرستان«ماده ژنتیک»


بالاخره بعد از یک ماه و نیم کار روی جزوه فصل پنجم زیست2 هم اکنون بر روی وبسایت قرار گرفت.
این جزوه دارای آموزش کامل به همراه مشخص نمودن قید های کتاب درسی و نکات مهم در قالب نکته باکس های مهم به شما ارائه می شود.
اینم یه تصویر از یک قسمت آموزش این جزوه(خودتون بررسی کنید)(تمامی تصاویر کوچک شده است)

بیان دقیق و مفهومی و در عین حال با زبانی ساده و قابل فهم پژوهش های دانشمندان با رسم شکل برای تفهیم هر چه بیشتر مطالب کتاب درسی.
در ضمن در جزوه فصل پنجم زیست که در این صفحه قرار گرفته است از قسمتهایی که لازم بود چند نمونه تست هم گذاشتیم جهت رفع ابهام از چگونگی طرح سوال از مطالب مربوطه.

اینم یه تصویر از یک تست این جزوه(خودتون بررسی کنید)

اما درباره این جزوه باز هم باید تاکیید کنم که به صورت کامل بیان شده است و هر شخصی می تواند آنرا برای مطالعات امتحانی و یا ازمونها از این وبسایت دریافت و مطالعه نماید.
در این جزوه از زیست شناسی سال سوم دبیرستان مفاهیم مهم عددی به همراه بیان علت ها با رسم شکل بیان شده است و به شما آموزش داده شده است که چگونه  باید مسائل را حل نمائید. البته در این جزوه مسائل کم هستند و در فصلهای بعدی این کتاب بیشتر خواهد شد.
این جزوه واقعا حرف نداره چون نسیت به جزوه های قبلی وقت زیادی را از ما گرفت تا بتوانیم جزوه ای کاملا مطلوب و با کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم.

*****************************************************************
دانلود اين جزوه آموزش
نام جزوه :آموزش كامل و مفهومي فصل پنجم(ماده ژنتیک)زيست سوم دبيرستان
قابل استفاده براي:دانش آموزان سوم تجربي و داوطلبان كنكور سراسري تجربي
فرمت:PDF_فشرده شده با ZIP
بها:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
حجم:268Kb
رمز فايل:www.deas.ir
لينك دانلود:بر روی بنر زیر کلیک کنید.


*قبل از هر چیز باید بگم که این جزوه فاقد تبلیغات خاص وبسایت است در صورتیکه بعضی از جزوه ها در سایتهای دیگر که دریافت می کنید حجم بالای فایل به خاطر تبلیغات خودشون میباشد  (حدود80% حجم برای تبلیغات است) اما این جزوه و تمامی جزوه های ما تبلیغات گرافیکی در این که باعث افزایش حجم شوند ندارند و لذا تمامی حجم به یک تقریب کوچک از آن توضیحات و مطالب مندرج در جزوه است.

*صلوات به نیت فرج و سلامتی امام زمان را حتما بفرستید در غیر اینصورت مورد رضایت مدیریت نمی باشد.

نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،