دانلود بازي فلش ريش قرمز red beard


در اين قسمت از بازي هاي فلش سايت،براي شما يكي از جذابترين و سرگرم كننده ترين بازي را انتخاب كرده و قرار داده ايم كه اگر دانلود نكنين از دستتان رفته است چون اين بازي در ساير صفحات از سايتها وجود دارد كه به طور آنلاين مي توانيد بازي كنيد اما در اينجا مي توانيد ابتدا اين بازي را دانلود كرده و سپس در رايانه ي خود آنرا ذخيره كرده و هر وقت كه دلتان خواست بازي كنيد.
اين بازي با نام «ريش قرمز» يا همان«red beard» شناخته مي شود اما نام ديگري چون«خوشه قرمز» نيز دارد اما معروفترين نام اين بازي فلش«red beard» مي باشد.


«تصاوير توسط وبسايت دنياي علمي،آموزشي و سرگرمي گرفته شده است»

همانطور كه از تصوير بالا مشاهده مي كنيد اين بازي مرحله اي است و به قول خودمان ماجراجويي است . اين بازي هر چندفكر كنم بيش از 12 يا 13 مرحله ندارد اما واقعا بازي جالب و سرگرم كننده اي است كه در مراحل پاياني به شدت بازي سخت مي شود كه فقط با تمارين بسيار قادر به برنده شدن نهايي بازي هستنيد.
در ضمن اگر بازي را باختيد هيچ اشكالي ندارد چون به صفحه ي اول برگشته و «contnue» را بزنيد تا از همان مرحله اي كه آخرين بار بازي مي كرديد برگرديد و دوباره از همان مرحله(مثلا ده) شروع كنيد.
در اين بازي جذاب شما بايد گويهايي را كه با رنگهاي مختلف مشخص شده اند را گرفته و مكانهايي را كه قرار است روي آنها پرش بگيريد و با رنگ خاص خود مشخص شده اند را راه بياندازيد.

دريافت بازي «ريش قرمز» يا «red beard»

نام فايل:بازي Red Beard
فرمت فايل:Applation
قابل اجرا در:
برنامه هايFlash player، Internet Explore،KM Player
حجم فايل:646Kb
پسورد فايل:-
بهاي فايل:
يك صلوات براي فرج و سلامتي امام زمان(عج)
لينك دانلود:
نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در باب مطالب سايت براي ما ارسال كنيد


کلمات کليدي : ،،،،،،