دانلود بازي فلش تام و جري


همه ي ما از كودكي كارتون هاي تام و جري را به خاطر داريم. كارتون هاي تام و جري را تمامي بچه ها دوست دارند و حالا در اين وب سايت بازي تام و جري كه مخصوص رايانه است را با كم ترين حجم و بيشترين كاربرد در بازي به شما ارائه مي كنيم.
در اين بازي تام و جري شما مي توانيد نقش جري(موش) و يا گربه(تام) را داشته باشيد و انتخاب آن كاملا اختياري است همانطوري كه من در شكل زير با ماوس روي آن اشاره كرده ام.همانطوريكه در تصوير بالا كه توسط مديريت وبسايت از محيط بازي تام و جري گرفته شده است مي بينيد شما مي توانيد يا نقش گربه و يا موش را بازي كنيد.
اين بازي در سه سطح آسان ، متوسط و سخت در هر دو نقش موش و گربه قابل انجام است.
دوستان توجه كنند كه اين بازي نسيت به حجمي كه دارد واقعا عالي طراحي شده است شما در حين بازي اگر در نقش موش بازي مي كنيد بايد از موانعي كه در پيش روي شما وجود دارد درحين اينكه گربه دارد به شما حمله مي كند بپريد و فرار كنيد و مراقب باشيد كه زياد خطا انجام ندهيد.
اگر مرحله ي سخت بازي را انتخاب كرده ايد حتما از پرش دو كليكه استفاده كنيد آخه پرش شما هم باحال تر و هم بيشتر خواهد و شد و هم براي پرش از موانعي كه كمي بلندتر هستند لازم است.


همچنين اگر نقش گربه را انتخاب مي كنيد بايد ظرفهايي را كه موش مي اندازد را بگيريد و مراقب باشيد كه يه وقت نشكنند و بايد با استفاده از تنظيم دست گربه بر روي بشقاب ها و همچنين كليك ماوس ظرفهاييي كه توسط موش انداخته مي شوند را سريعا بچينيد .
با سه خطا در نقش گربه مي بازيد.

دانلود اين بازي فلش

نام بازي:بازي فلش تام و جري
فرمت فايل:Applation_فشرده سازي شده با فايل ZIP
حجم فايل:263Kb
بهاي فايل:يك صلوات جهت فرج و سلامتي امام زمان(عج)
رمز فايل:www.deas.ir
لينك دانلود***دانلود كنيد و بازي كنيد****


منبع فايل اصلي:www.AliasDownload.MihanBlog.Com
تصاوير و توضيحات:دنياي علمي،آموزشي و سرگرمي


کلمات کليدي : ،،،،،،،،،،،،،،،،