امکان ارسال پیغام خصوصی در اینستاگرام
نوشته شده توسط  

امکان ارسال پیغام خصوصی در اینستاگرام


در به روز رسانی جدید اپلیکیشن اینستاگرام، شما قادر به ارسال پیغام خصوصی خواهید بود.

در نشست خبری امروز بنیانگذار اینستاگرام، کوین سیستروم (Kevin Systrom) به طور رسمی از سیستم ارسال پیغام خصوصی پرده برداری کرد. شما سرانجام قادر خواهید بود به جای ارسال عکس یا ویدئوی خود به صفحه‌ی اصلی آن را به یک نفر یا گروهی از افراد ارسال کنید.این امکان در نسخه‌ی شماره‌ی ۵ این اپلیکیشن قابل دسترس است، که برای آی اُ اِس از اینجا و برای اَندروید از اینجا قابل قابل دریافت می‌باشد.

به روز رسانی اینستاگرام

سیستم کاری آن مانند فیسبوک می‌باشد، به طور مثال هنگامی که مخاطب پیغام شما را مشاهده کرد، شما متوجه می‌شوید. همینطور قادر به مشاهده‌ی زمان مشاهده شدن پست توسط آن‌ها هستید.

امکان فرستادن پیغام خصوصی به این صورت است که شما فقط امکان ارسال برای کاربرانی را دارید که آن‌ها دنبال می‌کنید. در غیر این صورت پیغام شما در حالت (pending) خواهد ماند، درست مانند وقتی که مخاطبی که مشخصه‌ی خود را قفل کرده است را دنبال کنید.

فرستادن دایرکت در اینستاگرام

البته نیازی به اشاره کردن به این مسئله نیست که به سرعت تصاویر نامربوط زیادی دریافت خواهید کرد. اما شما زمانی این پیغام‌ها را مشاهده می‌کنید که دعوتنامه‌ی آن را قبول کرده باشید، در صورت رد کردن آن، تمامی پیغام‌های دریافتی از همان شخص نادیده گرفته می‌شوند تا زمانی که تنظیمات مربوط به آن را در اینستاگرام تغییر دهید.

همانند فیسبوک یک عکس یا ویدئو می‌تواند با یک فرد یا گروهی از افراد به اشتراک گذاشته شود، که تمامی افراد قادر به گذاشتن کامنت و یا لایک کردن آن هستند.

دارا بودن این امکان برای اینستاگرام کاملاً منطقی است، همانند همگی اپلیکیشن‌های پیام رسانی. البته از زمانی که اینستاگرام توسط فیسبوک خریداری شد، این امکان مانند یک ابزار اضافی برای فیسبوک عمل می‌کند.

در آخر ویدئوی جالب معرفی دایرکت اینستاگرام را ببینیم:


منبع:http://parsish.com


کلمات کليدي : ،،